ענבל צוקרון-דמרי – מנכ”לית עמותת קול הזכויות

ענבל צוקרון-דמרי - עמותת קול הזכויות

 

המשימה שלי

כאמא לילד מיוחד, שמכירה על בשרי את תלאות העולם הזה, הייעוד שלי הוא לסייע להורים אחרים שנמצאים במצב דומה. לצערי הורים נתקלים בחומות גבוהות במוסדות רבים במדינה שמונעות מהם לקבל את הזכויות שהם זכאים להן, אבל אני לא מכירה את המילה “לא”, וכך מסייעת לכל הורה שזקוק לעזרתי לאורך כל הדרך עד להשגת הזכויות.

 

הרקע שלי

בני נדב אובחן בגיל שנתיים וחצי בתסמונת אנגלמן, תסמונת גנטית מורכבת הפוגעת במערכת העצבים המרכזית. כשאתם מגלים שיש לכם ילד עם צרכים מיוחדים אתם מרגישים כאילו השמיים נופלים עליכם, אתם צריכים לעכל את האבחנה ולא מבינים לאן לפנות ומה לעשות. אחרי שקיבלנו את האבחון גיליתי את עמותת קול הזכויות, ואז קיבלתי הכוונה, תמיכה ועזרה.

 

מימוש הזכויות

במימוש הזכויות מיוליה בן משה, המנכ”לית הקודמת. יוליה היקרה נתנה לי השראה להמשיך ולהעמיק בתחום, ולעזור להורים אחרים שנתקלים בחומות בירוקרטיות או שלא יודעים לאילו זכויות הם זכאים.

 

תמונה משפחתית ענבל צוקרון דמרי

 

הידע שלי

בחלוף השנים עזרתי לעשרות (אם לא מאות) הורים במימוש זכויותיהם, ובחיפוש מענה הולם לכל שאלותיהם. ההתעסקות הבלתי פוסקת מול כל הגופים הרשמיים ומתן התמיכה והאוזן הקשבת לכל אותם הורים לימד אותי המון על העולם המסועף הזה, וכיום אני אוחזת בידע עצום הכולל כל מה שצריך לדעת בנושא זכויות הורים לילדים מיוחדים. חשוב לי להמשיך ולחלוק את הידע הזה עם כל מי שזקוק לו.

 

איך אפשר לפנות אליי?

מוזמנים ליצור איתי קשר:
טלפון: 077-996-9258

טלפון ישיר (ענבל): 077-804-1582

מייל: inbal@allrights.co.il

אעשה את מירב המאמצים להתייחס לפנייתכם בהקדם האפשרי.

אני כאן עבורכם.
ענבל צוקרון-דמרי

תוכן עניינים