לוגו קול הזכויות חדש סופי לבד

מכתבי תודה

5/5
5/5
5/5
5/5
5/5
5/5
5/5
5/5
5/5
5/5

ענבל היקרה!

פניתי אליך 5 ימים לפני תחילת הלימודים לגבי שיבוץ ביתי לגן חינוך מיוחד.

ביתי שובצה לגן שאינו מתאים לה ובשיחתי איתך ביקשתי שתשובץ לגן ספציפי.

הקשתי עליך כל כך, סירבתי לכל אפשרות אחרת פרט לגן הספציפי שאותו רציתי עבורה, ואת האמת.. היה לי חשש שעם כל הרצון הטוב יהיה קשה לשבץ את ביתי עם בקשה ספציפית כל כך לגן מבוקש מאוד ועוד 5 ימים לפני תחילת הלימודים.

ואת יקירה! תוך יום וחצי הצלחת לסדר את השיבוץ הבלתי אפשרי.

אני מודה לך מעומק הלב על הדאגה, הטיפול המהיר והליווי.

באמת באמת שאין עליך!

בזכותך, ביתי תתחיל את הלימודים בראשון לספטמבר וזה לא מובן מאליו כלל במצב שבו היינו רק לפני יומיים.

המון המון תודה וחיבוק גדול,

מעריכה מאוד את העזרה הענקית,

אורית

5/5

מכתב תודה

רציתי להודות לגברת ענבל דמרי צוקרון מעמותת “קול הזכויות” על הייעוץ, ההכוונה והעזרה מול ביטוח לאומי בתביעת נכות שהגשתי עבור הבת שלי,

עבור ההורים תהליך התמודדות מול המוסד לביטוח לאומי הפך לקשה ומסורבל ואין יכולת להתמודד מולם ולהשיג את הזכויות שמגיעות לילדנו על פי חוק, לרוב אין ברירה ואנו נאלצים לפנות לעורכי דין וחברות למימוש זכויות על מנת שיסייעו לנו בתביעה ובכך אנו מפסידים סכומי כסף גדולים שנועדו לטיפול בילדינו.

בעמותת “קול הזכויות” קיבלתי ייעוץ ועזרה ישירות מול ביטוח לאומי עד שהגענו לתוצאה הרצויה וההוגנת עבור בתי ועכשיו בזכות הסיוע הנוסף שבתי תקבל אוכל להנגיש את הבית עבורה וללכת לטיפולים נוספים שיקלו עליה וישפרו את איכות חייה.

אני מודה מכל הלב לעמותת “קול הזכויות” ולגברת ענבל דמרי צוקרון על כל התמיכה והליווי לאורך התהליך, על רגישות ,אכפתיות ואנושיות יוצאות דופן.

בתודה ובברכה,

עופרי ועינב בטלמן

5/5
5/5
5/5

יוליה היקרה תודה רבה על עזרתך
שמחתי לשמוע שהבקשה אושרה, חלק גדול מזה – בזכותך אני חייבת לציין שאת עושה תפקידך נאמנה והלוואי והיו עוד אנשים בעלי רגישות (וזמינות…) כמותך לנו כהורים שכל כך מחפשים מעט “רוגע” בחייים הסוערים מהכרותי איתך הקצרה (והנעימה) את תמיד היית זמינה , מקשיבה ומייעצת בסבלות הלוואי וירבו כמותך בישראל והלוואי ובאמת אף אחד לא יזדקק לשירותים כאלו מעריכה מאוד

גלית קולעי

תודה

5/5
5/5
5/5

שלום יוליה.

היית אצלנו בישוב קרני שומרון לשיחה להורים לילדים עם צרכים מיוחדים. רציתי להגיד לך תודה גדולה.

בזכותך ובזכות ההבהרות שלך, ומתן מידע לפרטי פרטים, קיבלנו אישור קצבת ילד נכה רטרואקטיבי 7 חודשים. אילולא השיחה איתך, לא היינו יודעים בכלל להגיש את הניירת הראשונית ממתי שהתחלנו את הבירור ולבקש רטרואקטיבי לזמן הבירור הראשוני.

הגשנו את התביעה דרך שניידר, כי האבחונים היו שם, ואפילו העו”סית שם לא ידעה ולא שמעה על בקשת תשלום רטרואקטיבי. ממש ממש בזכותך! זה המון כסף, כסף שיוכל להבטיח (כלכלית) טיפולים מרובים ונצרכים עבור הבת שלנו, וגם יעזרו לכסות קצת את התקופה של הבירורים שגם שם היו הוצאות נוספות.

תודה לך תודה לך.
חג פסח כשר ושמח.
רק בריאות ובשורות טובות.

תודה,
ת. פ.

5/5
5/5

לכבוד הנהלת “קול הזכויות” הנכבדה, רצינו להודות מכל כל הלב על יעוץ מדהים על בננו ******* נ”י המאובחן באוטיזם ברמת תפקוד נמוכה ביותר.

פנינו אליכם בבקשת עזרה דחופה לפני ועדת ערר שהתקיימה בתאריך ל’ סיון תשע”ה 17/6/15. בועדה נידון לגבי’ החלטה על תלות מוחלטת בעזרת הזולת וברוך ד’ אחרי יעוץ יעיל ומועיל של יוליה המקסימה תחי’ שלימדה אותנו בצורה נאותה וברורה את מהלך השיחה מול ביטוח הלאומי קיבלנו 10 נקודות המגיעות לנו כעזרת חרום לנוכח מצבינו הקשה. אנו מודים לכם מאד מאד על העזרה העצומה.

סייעתם לנו נפשית ופיזית – כספית להמשיך להתמודד עם הילד המיוחד , ממש לשרוד את היום יום.

אנו מאחלים לכם רק טוב תמיד. תמשיכו בפעלכם האדיר והחשוב.

בהערכה רבה,
משפחת *****- *****

5/5
5/5
5/5

מה שלומך יוליה,

אני רוצה להודות על העזרה הרבה שלך בחודש אוגוסט עם קבלת הזכות של בני להתקבל לגן שפתי. בלעדיך היינו כבר מתייאשים מהמערכת ואני ממש לא רוצה לחשוב על הנזק שזה היה גורם לבן שלנו,בן ארבע בלבד ולמשפחה שלנו בכלל.

מאוד מחמם את הלב לראות שהעמותה שלכם ואת בראשה עושה הכל כדי לעזור למשפחות שנמצאות בעמדת נחיתות מבחינת ידע על זכויותיהם ומבחינת היכולות הכלכליות שלהן. שאתם עושים זאת בתחושת שליחות ובהתנדבות מלאה. עברו 4 חודשים מאז שהוא בגן מיוחד והשיפור שלו דרמטי.

זה בדיוק מה שהוא היה צריך ובתקווה שבעוד שנה וחצי, עם הרבה עבודה מצידנו, הוא יוכל לעלות לכיתה א’ ללא צורך בחינוך מיוחד.

תודה,
א.

5/5

גב’ יוליה בן משה,

שלום וברכה ושנה טובה. רצינו להודות לך מקרב לב על העזרה הנפלאה שהגשת לנו, ברגע, בזמן ובמינון הנכון. החל מההיענות הראשונית להודעת טקסט בשעות לא שעות, ובתמיכה המידית שבאה בעקבותיה. הישיבה המשותפת על המדוכה, תוך הקשבה מקסימלית וניתוח פנומנלי וחד של פרטי הפרטים, וההשתתפות האישית במצוקה, עד שלרגעים היה נראה כי לא מדובר בנ. שלנו אלא בילדתך שלך.

נפעמנו מהלהיטות לעזור ולסייע תוך הפעלת כל הרשויות הרלוונטיות, מהעמידה בנחישות ובאומץ מול בעלי תפקידים ציבוריים, ומהמרץ הבלתי נלאה לקדם, לדחוף ולא להרפות, עד להשגת התוצאה הרצויה, ומצד שני התמיכה והעידוד מתוך הבנה של מה שעובר עלינו כהורים.

אנו בטוחים שלולא עזרתך, למאבקנו לא היה את אותו הסוף, בעזרתך השגנו את כל מה ששאפנו להשיג עבור נ. לשנת הלימודים החדשה, ואת מה שזרעת במאבק המוצלח הזה עוד נקצור שנים ארוכות קדימה.

שוב תודה רבה על הכול, ושירבו כמותך בישראל.

י. א. ונ. ר.

5/5

שלום יוליה, ברצוני להביע את תודתנו הכנה והערכתנו הרבה על פעילותך ועזרתך העצומה בקבלת אישור לסייעת לבני י. מ. ברצוננו לציין שללא קיומה של העמותה – קול הזכויות ואת בראשה פועלת ונלחמת על שמיעת קולנו ומצוקתנו בנושא ,לא היינו מקבלים אישור זה.

עבודתך קודש היא! תודה רבה על כל מאמציך והשקעתך בנושא וכל זאת ללא תמורה!

תודה על המהירות , המקצועיות והאוזן הקשבת.
כן ירבו כמותך!
מודים לך מקרב לב,
משפחת מ.

5/5

יוליה יקרה, אני רוצה לומר תודה עוד פעם אחת על הערב שהעברת להורי ילדי המעון השיקומי באלעד.

קיבלנו הדים חיוביים מאד מההורים שנכחו שהתרגשו מהסיפור האישי (וכמובן יכלו להזדהות עם חלקים מתוכו) התפעלו מהעוצמות שלך והרגישו שהעברת את המידע על הזכויות בצורה נעימה וברורה.

בהערכה רבה,
הדס הרטמן
עו”ס מעון יום שיקומי “רמת דוד” אלעד
מרכזת הטיפול הרגשי במרכז מוסדות חינוך אלעד

5/5
5/5

שלום רב,

פניתי ליוליה מעמותת “קול הזכויות”, כבר בסוף שנה”ל תשע”ה בבקשת עזרה להסעות לבני. יוליה מיד נרתמה לעזרתי וסייעה בנושא. השנה פניתי שוב ליוליה בנושא המשך לימודים במעון השיקומי לבני יונתן, למרות שיהיה מעל גיל 3 בשנה”ל הבאה. למרות זאת יוליה מיד ידעה לאתר את המורכבות וידעה להציע פתרון ואף פנתה עבורי לרשות המתאימה ולא הרפתה עד שקיבלנו תשובה הולמת לבעייתנו.

ללא יוליה לא הייתי מצליחה לעזור כך לבני. כיוון שכאשר פניתי לרווחה בבקשה מיוחדת זו הם הפנו לי עורף ואף לגלגו. אך אני חשתי שאכן המצב חריג ומורכב ויוליה לא היססה לרגע ויצאה עימי לקרב…

אין מילים בפי להודות לך יוליה יקרה, על הנתינה והסבלנות ובעיקר הידיעה שיש שם מישהו שאכפת לו ומוכן לעזור לי, כאם חד הורית לילד עם צרכים מיוחדים לא תמיד כבר יש כוחות להאבק .

יישר כוח,כן ירבו כמוך,
תודה,
לילך ז.

5/5

היי יוליה, תודה רבה לך על העזרה והמאמץ שעשית בשבילי. אין לי מילים לתאר את האושר והרוגע לאחר התגובה הזו.

ממש תודה רבה,
חגית מ.

5/5

ליוליה,
עזרת לנו מאוד 🙂
קיבלנו קצבת נכות למאיה על טיפול רפואי מיוחד.
אפשר לנשום שוב.

בברכה,
ע.

5/5

יוליה שלום, ברצוני כמנהלת המעון להודות לך מקרב לב על הערב המרתק

שהעברת כאן “בבית גיא” למשפחותינו. וכמו כן להודות לך על המקצועיות , על הזמינות וההקשבה. ניכר כי המשפחות מאוד נתרמו מהמידע שהעברת ולא פחות מסיפורך האישי. נשמח תמיד להמשך שיתוף פעולה.

בהוקרה והערכה רבה!
ענת לוקס
עו”ס M.A
מנהלת מעון “בית-גיא”

5/5
5/5
5/5
5/5
5/5

ליוליה,

לאחר כמעט שלשה שבועות שמשה כבר במעון יום השיקומי וב”ה אנחנו ממש רואים שטוב לו ושזה המקום הנכון.

שוב, תודה רבה רבה!
אוריה, שלומית ומשה חלקיה

5/5

יוליה יקירה,

שמי חופית אמא לשלושה ילדים עם אוטיזם. אני כותבת מכתב תודה זה בהערכה והערצה רבה כלפי מסירותך ודאגתך בכל הקשיים שעברתי בהתמודדות עם הביורוקרטיה הקשה במדינה כשלא היה לי למי לפנות את היית שם בשבילנו יעצת ושיתפת גורמים בכירים שאת מכירה בכדי לעזור לנו על מנת לקדם את ילדינו המקסימים שכל יום שהם בגן מתקדמים עוד.

בשבילנו זה עולם ומלואו תמיד לא ויתרת ולא התייאשת את אדם מיוחד שמכיל כל כך הרבה נתינה שאני מאחלת לך הרבה נחת ואהבה כפי שמגיע לך.

אנו תורמים לעמותת כל הזכויות מכל הלב ומאוד מקווים שעוד אנשים ייתרמו לעמותת קול הזכויות שעוזרת לאנשים למצות את זכויותיהם בסיום מכתבי אמסור חיבוק גדול מכל ילדיי אלייך.

ויישר כוח, יוליה יקירה.